• Wydarzyło się

  I TURNUS ZACZAROWANYCH WAKACJI ZA NAMI

  W dniach od 10 do 14 lipca w Miejskim Domu Kultury Radomsku trwał I turnus zajęć edukacyjno-artystycznych dla dzieci pt. „Zaczarowane wakacje”. Cały cykl zajęć rozpoczął się od spotkania z radomszczańskimi policjantami, którzy przybliżyli dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się podczas wakacji. Nie zabrakło także warsztatów plastycznych.

  NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO

  Zakończył się kolejny koncert w ramach cyklu "Sztuka w Parku Świętojańskim". W montażu słowno-muzyczny zaprezentowali się słuchacze Radomszczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Wiem Więcej". Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć znane utwory, takie jak: "Nigdy nie jest za późno", "Mała kobietko" czy "Baby ach te baby". Nie zabrakło również anegdot o artystach i kabaretach.

  Spotkanie edukacyjne w Muzeum Archeologicznym

  8 lipca w Muzeum Archeologicznym i Etnograficznym w Łodzi odbyło  się spotkanie edukacyjne w ramach projektu #1 Nowe szycie makatki/otwarty konkurs.

  SPACER HISTORYCZNY PO RADOMSKU

  Spacerem historycznym ph. "Szlakiem naszych przodków" zakończył się projekt "Wieczorek radomskowski", realizowany w ramach Małych Grantów MDK. Liczna grupa pasjonatów naszego miasta dzięki beneficjentkom: Dorocie Chmielewskiej i Justynie Drozdek, poznała ciekawe fakty oraz anegdoty związane z wybranymi kamienicami Radomska.

  FOLKLOR NA SCENIE MDK

  Z Polski, Puerto Rico, Rumunii i Białorusi - 4 zespoły folklorystyczne wystąpiły 9 lipca 2017 r. na scenie MDK Radomsko. Koncert folklorystyczny prezentujący tańce, pieśni i stroje ludowe wspomnianych krajów odbył się w ramach XXXII Międzynarodowych Warsztatów Folklorystycznych. Przed niezwykle kolorowym, egzotycznym koncertem odbyła się taneczna parada zespołów ulicami miasta.

  Bajkowe monidła

  11 i 13 lipca na warsztatach plastycznych w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MiPBP w Łęczycy dzieci wykonały bajkowe monidła, które stały się tłem do wspólnych zdjęć.

  Strona 1 z 177 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 40 70 110 140 >

MUZEA 2016

Zaproszenia