• Wydarzyło się

  Wejdź na zewnątrz

  Wejdź na zewnątrz to film dokumentalny opisujący życie dawniej i dziś, w całości stworzony przez radomszczańską młodzież w ramach warsztatów Wakacje z kamerą odbywających się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.  Zachęcamy do obejrzenia produkcji!

  X Artystyczne Spotkania Seniorów Czar Jesieni

  W sobotę, 9 września 2017 r., w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie odbyła się 10. edycją Artystycznych Spotkań Seniorów „Czar Jesieni 2017”. Do Głowna przyjechali utalentowani seniorzy z całego województwa łódzkiego  m.in. z Radomska, Krośniewic, Łowicza, Pabianic, Zduńskiej Woli, Koluszek, Brzezin, Łowicza, Rawy Mazowieckiej i Skierniewic.

  KONCERT FOLKLORYSTYCZNY w Radomsku

  9 lipca w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył sie koncert zespołów folklorystycznych z Polski, Puerto Rico, Rumunii i Białorusi. Przed koncertem ulicami miasta przeszła taneczna parada zespołów. Wydarzenia odbyły się w ramach XXXII Międzynarodowych Warsztatów Folklorystycznych.

  Przegląd Pieśni i Przyśpiewek Ludowych w Radomsku

  27 sierpnia odbyła się ostatnia wakacyjna niedziela w Zagrodzie Tatarskiej. Teresa i Zdzisław Nowakowie z zespołu „Dziepółlanki” zapewnili uczestnikom dużo dobrej zabawy śpiewając biesiadne utwory ludowe.

  SEX, PROCHY I ROCK'N'ROLL w Radomsku

  Mieszkańcy Radomska 20 sierpnia mieli okazję obejrzeć znakomitą monokomedię "Sex, prochy i rock & roll" w wykonaniu Huberta Jarczaka. Spektakl odbył się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

  WYCIECZKA DO CENTRUM NAUKI LEONARDO DA VINCI

  "Jak cię widzą tak cię piszą" - pod takim hasłem 16 sierpnia w ramach wakacji z MDK  Radomsko odbyły się warsztaty naukowe dla dzieci w Centrum Nauki Leonardo Da Vinci w Chęcinach.

  Strona 1 z 180 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 40 70 110 140 >

MUZEA 2016

Zaproszenia