• Regionalna Akademia Kadr Kultury zaprasza na szkolenia w ŁDK!

     

    Celem szkoleń Regionalnej Akademii Kadr Kultury jest profesjonalizacja pracowników i działaczy sektora kultury, a także wsparcie i rozwój osób zainteresowanych działalnością kulturalną.

    Udział w zaproponowanych szkoleniach ma inspirować i zachęcać do jakościowo nowej animacji społecznej, dlatego do współpracy włączono przedstawicieli sektora kultury, praktyków, animatorów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, wskażą możliwości i kierunek rozwoju zawodowego. Udział w szkoleniach to doskonała okazja do wewnątrzsektorowej integracji oraz poszerzenia swojej wiedzy na temat działań animacyjnych w sferze kultury.

    W ciągu 3 lat (2012-2015 r.) funkcjonowania programu w ramach różnych form kształcenia przeszkoliło się około 2400 osób: pracowników instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych, animatorów, instruktorów, bibliotekarzy, muzealników, menadżerów działających w tym sektorze.

    Poniżej znajduje się lista instytucji, które skorzystały z oferty szkoleniowej Regionalnej Akademii Kadr Kultury:

    1. Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych

    2. Bałucki Ośrodek Kultury

    3. Biblioteka Publiczna Gminy Witonia

    4. Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny

    5. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Zelów

    6. Centralne Muzeum Włókiennictwa

    7. Centrum Kultury Dziecka Filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu

    8. Centrum Kultury Młodych w Łodzi

    9. Centrum Kultury Niezależnej Teatr Szwalnia

    10. Centrum Kultury w Grabowie nad Prosną

    11. Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach

    12. Dom Kultury w Gorzkowicach

    13. Dom Kultury w Zelowie

    14. Dzielnicowy Ośrodek Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

    15. Gminna Biblioteka Publiczna w Brąszewicach

    16. Gminna Biblioteka Publiczna w Burzeninie

    17. Gminna Biblioteka Publiczna w Czajkowie

    18. Gminna Biblioteka Publiczna w Daszynie

    19. Gminna Biblioteka Publiczna w Drużbicach

    20. Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach

    21. Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzkowicach

    22. Gminna Biblioteka Publiczna w Kleszczowie

    23. Gminna Biblioteka Publiczna w Klonowej

    24. Gminna Biblioteka Publiczna w Kraszewicach

    25. Gminna Biblioteka Publiczna w Lgocie Wielkiej

    26. Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku

    27. Gminna Biblioteka Publiczna w Nieborowie

    28. Gminna Biblioteka Publiczna w Nowej Brzeźnicy

    29. Gminna Biblioteka Publiczna w Osjakowie

    30. Gminna Biblioteka Publiczna w Rogowie

    31. Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy

    32. Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni

    33. Gminna Biblioteka Publiczna w Szczercowie

    34. Gminna Biblioteka Publiczna w Smardzewicach

    35. Gminna Biblioteka Publiczna w Strzałkowie

    36. Gminna Biblioteka Publiczna w Sulmierzycach

    37. Gminna Biblioteka Publiczna w Wartkowicach

    38. Gminna Biblioteka Publiczna w Wierzchlesie

    39. Gminna Biblioteka Publiczna w Sieradzu z/s w Charłupi Małej

    40. Gminna Biblioteka Publiczna w Strzelcach Wielkich

    41. Gminna Biblioteka Publiczna w Ujeździe

    42. Gminna Biblioteka Publiczna w Zapolicach

    43. Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Lubochni

    44. Gminne Centrum Kultury w Zdzieszulicach Dolnych

    45. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach

    46. Gminno Parkowe Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie

    47. Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie

    48. Gminny Ośrodek Kultury w Bedlnie

    49. Gminny Ośrodek Kultury w Brójcach

    50. Gminny Ośrodek Kultury w Dzierżąznej

    51. Gminny Ośrodek Kultury w Galewicach

    52. Gminny Ośrodek Kultury w Goszczanowie

    53. Gminny Ośrodek Kultury w Grabowie

    54. Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie

    55. Gminny Ośrodek Kultury w Lututowie

    56. Gminny Ośrodek Kultury w Nieborowie

    57. Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie

    58. Gminny Ośrodek Kultury w Poświętnem

    59. Gminny Ośrodek Kultury w Rokicinach

    60. Gminny Ośrodek Kultury w Rzeczycy

    61. Gminny Ośrodek Kultury w Szczercowie

    62. Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich

    63. Gminny Ośrodek Kultury w Ujeździe

    64. Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej

    65. Gminny Ośrodek Kultury w Żytnie

    66. Gminny Ośrodk Kultury i Sportu w Kobielach Wielkich

    67. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wielgomłynach

    68. Gminny Ośrodek Kutury i Sportu w Zapolicach

    69. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Jeżowie

    70. Kutnowski Dom Kultury

    71. Miejska Biblioteka Publiczna w Łowiczu

    72. Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie

    73. Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Śródmieście

    74. Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Widzew

    75. Miejska Biblioteka Publiczna w Opocznie

    76. Miejska Biblioteka Publiczna w Pabianicach

    77. Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim

    78. Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach

    79. Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim

    80. Miejska Biblioteka Publiczna w Wolborzu

    81. Miejska Biblioteka Publiczna w Zduńskiej Woli

    82. Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Szadku

    83. Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu

    84. Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie

    85. Miejski Dom Kultury w Opocznie

    86. Miejski Dom Kultury w Radomsku

    87. Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej

    88. Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli

    89. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie

    90. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wieruszowie

    91. Miejsko-Gminny Dom Kultury w Działoszynie

    92. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej Rawskiej

    93. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie

    94. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Bełchatowie

    95. Miejska i Powiatowa Piblioteka Publiczna w Kutnie

    96. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy

    97. Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

    98. Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie

    99. Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach

    100. Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim

    101. Miejski Ośrodek Kultury w Skierniewicach

    102. Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie

    103. Miejski Ośrodek Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

    104. Miejski Ośrodek Kultury w Tuszynie

    105. Miejski Ośrodek Kultury w Zgierzu

    106. Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie

    107. Muzeum Kinematografii w Łodzi

    108. Muzeum Miasta Łodzi

    109. Muzeum Miasta Pabianic

    110. Muzeum Miasta Zgierza

    111. Muzeum Regionalne w Bełchatowie

    112. Muzeum Regionalne w Kutnie

    113. Muzeum Regionalne w Opocznie

    114. Muzeum Regionalne w Kutnie

    115. Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi

    116. Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim

    117. Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim im. Antoniego hr. Ostrowskiego

    118. Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie

    119. Ośrodek Kultury "Tkacz" w Tomaszowie Mazowieckim

    120. Poddębicki Dom Kultury i Sportu

    121. Poleski Ośrodek Sztuki

    122. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu

    123. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu

    124. Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli

    125. Pożarnicze Centrum Historyczno-Edukacyjne Ziemi Łódzkiej w Wolborzu

    126. Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

    127. Urząd Gminy w Jeżowie

    128. Widzewski Dom Kultury

    129. Wiejski Ośrodek Kultury w Czyżowie

    130. Wieluński Dom Kultury

    131. Wieruszowski Dom Kultury

    132. Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu

    133. Żychliński Dom Kultury

     

MUZEA

Zaproszenia