• Program "Region Kultury"

  Zapraszamy do obejrzenia ostatniego odcinka programu Region Kultury. W świątecznym nastroju odwiedziliśmy kiermasz sztuki ludowej i rękodzieła w Łódzkim Domu Kultury, mieliśmy okazję do kolędowania na koncercie świątecznym w Kutnie, podziwialiśmy anielskie prace prawie 50 twórców z województwa łódzkiego na wystawie "Aniołowie się radują", a na zakończenie programu przyglądaliśmy się regionalnym eliminacjom do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Będzin 2013.

  Zapraszamy do obejrzenia 22 odcinka programu Region Kultury! W pierwszej połowie grudnia gościliśmy na zakończeniu festiwalu „Łódzkie Spotkania Teatralne 2012 – promocja w regionie łódzkim”, odwiedziliśmy Skierniewice podczas 18 edycji Wojewódzkiego Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów, a także uczestniczyliśmy w Konferencji dyrektorów i kustoszy muzeów regionalnych z województwa Łódzkiego w Sulejowie.

  Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu „Region Kultury”! Tym razem porozmawialiśmy o finale bardzo ciekawego projektu Łódzkiego Domu Kultury – „Pejzaż Wszystkich Świętych”, wybraliśmy się na "Oczepiny" do Wiśniowej Góry oraz na niezykły kurs tańca w Bełchatowie. Oczywiście nie zabrakło nas w Sali Kolumnowej, gdzie w ciągu jednego weekendu na scenie zaśpiewało niemal...900 osób!

  Zapraszamy do obejrzenia 20. odcinka programu Region Kultury. W tym „jublieuszowym” wydaniu powiemy, co jesienią dzieje się w Ozorkowie i o czym „mówi się” w Ostrówku. Sprawdzimy, co czytają aktualnie mieszkańcy Łęczycy i co łączy kulturę i biznes. Serdecznie zapraszamy!

  Zapraszamy do obejrzenia kolejnego programu z cyklu "Region Kultury", który jest bardzo "muzyczny". Tym razem  bowiem wybraliśmy się w muzyczną podróż do Lubochni, obchodziliśmy urodziny z Towarzystwem Miłośników Opery i odwiedziliśmy najwybitniejszego skrzypka powiatu opoczyńskiego. Nie zapomnieliśmy oczywiście o zakończeniu projektu Eko-Młodzi w Łodzi. 

  Zapraszamy do obejrzenia 18 odcinka programu „Region Kultury”. W ciągu ostatnich tygodniu odwiedziliśmy Zadzim i Krośniewice, byliśmy na Łódzkim Przeglądzie Teatrów Amatorskich i dowiedzieliśmy się, co słychać w kinie Łódzkiego Domu Kultury.

  Zapraszamy do obejrzenia 16 odcinka programu "Region Kultury". Z radością spędziliśmy sobotę na Inauguracji Europejskich Dni Dziedzictwa w Maurzycach, a niedzielę na Jarmarku wojewódzkim. Poza tym posłuchaliśmy o czym dyskutowali młodzi bibliotekarze w Łodzi i zobaczyliśmy, co wykopano na Pikniku Archeologicznym w Brzezinach.

  Zapraszamy do obejrzenia 15 odcinka programu "Region Kultury". Uczestniczyliśmy w inauguracji 35. Łódzkich Spotkań Teatralnych, obejrzeliśmy nową salę sportowo-widowiskową w Moszczenicy, sprawdziliśmy kto ma "Ogień w głowie" w Zgierzu i odwiedziliśmy wernisaż wystawy "Pejzaż Malowany Ziemi Łódzkiej" w Konstantynowie.

  Strona 1 z 2 1 2 >

Zaproszenia