• Dla uczestników

  Szkolenia RAKK - czerwiec

  Czerwcowa Regionalna Akademia Kadr Kultury to ostatnia przed wakacjami propozycja szkoleń dla osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji z zakresu działalności sektora kultury. Tym razem do udziału w szkoleniach zapraszamy dyrektorów i osoby zarządzające instytucjami kultury. W dniach 21-22 czerwca omówimy temat doskonalenia kompetencji menadżerskich. Z kolei animatorów zachęcamy do udziału w szkoleniu, podczas którego zapoznamy ich z metodami radzenia sobie ze złością i agresją u dzieci i młodzieży (26 czerwca).

  Szczegóły w rozwinięciu.

   

  Skuteczny tekst w Internecie

  29 maja br. odbyło się szkolenie pn. Skuteczny tekst w Internecie i nowoczesny newsletter (webwriting, copywrting), które poprowadził p. Dominik Pokornowski.

  Zamówienia publiczne w IK

  Zamówienia publiczne w instytucjach kultury to temat kolejnego szkolenia organizowanego w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury, które miało miejsce 26 maja br. w Łódzkim Domu Kultury. Szkolenie poprowadził mec. Marcin Lassota wraz z Agatą Bylińską.

  Kultura na Instagramie

  Kultura na Instagramie, czyli o potędze obrazka to temat kolejnego szkolenia organizowanego w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury, które miało miejsce 25 maja br. w Łódzkim Domu Kultury. Szkolenie poprowadziła p. Katarzyna Drewnowska - Toczko.

  Terapia zabawą i techniki ekspresyjne w pracy

  23 maja 2017 r. odbyło się kolejne spotkanie, które w ramach RAKK poprowadziła p. Anna Korobczak. Tym razem tematem szkolenia była Terapia zabawą i techniki ekspresyjne w pracy z problemami emocjonalnymi dzieci i młodzieży.

  Szkolenia RAKK - maj

  Zapraszamy do udziału w szkoleniach Regionalnej Akademii Kadr Kultury, jakie przygotowaliśmy na maj. W programie warsztaty malowania na jedwabiu (18 V), warsztaty terapii zabawą (23 V). Dodatkowo omówimy jak działa Instagram (25 V), prawo zamówień publicznych (26 V) oraz nauczymy pisania skutecznych tekstów w internecie (29 V).

  Nie zwlekaj i już dziś dołącz do Regionalnej Akademii Kadr Kultury.

  Prawo pracy - zmiany 2016/2017

  W ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury w dniu 7 kwietnia 2017 r. odbyło się szkolenie pn. Prawo pracy - zmiany 2016/2017. 

  Pergamano - warsztaty rękodzieła

  6 marca 2017 roku w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury zorganizowano kolejne spotkanie z rękodziełem. Tym razem tematyką była technika pergamano. Warsztaty poprowadziła p. Bożena Justyna.

  Strona 1 z 32 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 >

Zaproszenia