• Dla uczestników

  SZKOLENIA RAKK - LISTOPAD

  Zapraszamy do udziału w szkoleniach, które przygotowaliśmy dla Państwa w ramach listopadowej Regionalnej Akademii Kadr Kultury ŁDK. Omówimy zasady komunikacji na Facebooku (15 XI), będziemy doskonalić kompetencje menedżerskie (22-23 XI), poznamy aplikacje mobilne dla kultury i edukacji oraz opowiemy o  terapeutycznym zastosowaniu literatury dziecięcej (30 XI). Czekamy na Państwa zgłoszenia!

  Zamówienia publiczne do 30.000 EUR - szkolenie
  Regionalna Akademia Kadr Kultury ŁDK zaprasza do udziału w szkoleniu dotyczącym zamówień publicznych w instytucjach kultury poniżej 30.000 EUR. Termin: 27 października 2017 r., godz. 9.00-16.00. Koszt: 150 zł/os.
   
  Szkolenie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za prowadzenie działań w obszarze zamówień publicznych w instytucji kultury, w szczególności w zakresie zamówień poniżej 30.000 EUR i zamówień na usługi społeczne.
   
  SZKOLENIA RAKK - październik

  Październik w Regionalnej Akademii Kadr Kultury to propozycje spotkań szkoleniowych dla kadr kultury z terenu woj. łódzkiego. W programie: przegląd źródeł finansowania działań kulturalnych (4 X), warsztaty na temat tworzenia pism urzędowych (6 X) oraz warsztaty tkackie dla animatorów (21 X). Szczegóły w rozwinięciu.

  Szkolenia RAKK - czerwiec

  Czerwcowa Regionalna Akademia Kadr Kultury to ostatnia przed wakacjami propozycja szkoleń dla osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji z zakresu działalności sektora kultury. Tym razem do udziału w szkoleniach zapraszamy dyrektorów i osoby zarządzające instytucjami kultury. W dniach 21-22 czerwca omówimy temat doskonalenia kompetencji menadżerskich. Z kolei animatorów zachęcamy do udziału w szkoleniu, podczas którego zapoznamy ich z metodami radzenia sobie ze złością i agresją u dzieci i młodzieży (26 czerwca).

  Szczegóły w rozwinięciu.

   

  Skuteczny tekst w Internecie

  29 maja br. odbyło się szkolenie pn. Skuteczny tekst w Internecie i nowoczesny newsletter (webwriting, copywrting), które poprowadził p. Dominik Pokornowski.

  Zamówienia publiczne w IK

  Zamówienia publiczne w instytucjach kultury to temat kolejnego szkolenia organizowanego w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury, które miało miejsce 26 maja br. w Łódzkim Domu Kultury. Szkolenie poprowadził mec. Marcin Lassota wraz z Agatą Bylińską.

  Kultura na Instagramie

  Kultura na Instagramie, czyli o potędze obrazka to temat kolejnego szkolenia organizowanego w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury, które miało miejsce 25 maja br. w Łódzkim Domu Kultury. Szkolenie poprowadziła p. Katarzyna Drewnowska - Toczko.

  Terapia zabawą i techniki ekspresyjne w pracy

  23 maja 2017 r. odbyło się kolejne spotkanie, które w ramach RAKK poprowadziła p. Anna Korobczak. Tym razem tematem szkolenia była Terapia zabawą i techniki ekspresyjne w pracy z problemami emocjonalnymi dzieci i młodzieży.

  Strona 1 z 32 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 >

Zaproszenia