Konkurs na dyrektora Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi

fot. wikipedia

Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. 
Celem konkursu jest wyłonienie kandydata na stanowisko dyrektora Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi – instytucji kultury, dla której Organizatorem jest Samorząd Województwa Łódzkiego, na okres do 31.08.2028 r., w oparciu o zasady określone w art. 16 ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (Dz.U. z 2024 r. poz. 87).

Wśród wymagań jest między innymi złożenie autorskiego programu funkcjonowania i rozwoju teatru, 5 lat stażu pracy w instytucjach kultury lub organizacjach pozarządowych działających w obszarze kultury.

Oferty można składać do 31 marca 2025 roku. Przewidywany termin rozpatrzenia ofert oraz zakończenia postępowania konkursowego: 16.05.2025 r.

Niezbędne załączniki do pobrania poniżej.