Spotkanie walentynkowe dla mieszkańców Brzezin

Spotkanie walentynkowe dla mieszkańców Brzezin

Spotkanie walentynkowe dla mieszkańców Brzezin

Koncert walentynkowy pn. „Zaśpiewajmy o miłości” odbył się 15 lutego br. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Brzezinach. Gwiazdą wieczoru był rodowity brzezinianin, honorowy obywatel Miasta Brzeziny - Dariusz Stachura w duecie z  Sylwią Strugińską-Wochowską przy akompaniamencie prof. Danuty Antoszewskiej. Artyści zaprezentowali miłosne utwory operetkowe.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach akcji "Zakochaj się w Brzezinach od nova..." Akcja została stworzona z myślą o integracji mieszkańców oraz, by mogli poczuć się wyjątkowo.

Po koncercie swoimi wokalnymi umiejętnościami mogła wykazać się również publiczność. Wszyscy śpiewali walentynkowe karaoke. Wśród indywidualnych występów zadebiutowali: burmistrz miasta Marcin Pluta w duecie z Magdaleną Michalak - redaktor ŁWD, zastępca Roman Sasin, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 Zbigniew Zieliński.

Wieczór przebiegał w bardzo przyjemnej i rozśpiewanej atmosferze. Warto dodać, że w dzień Świetego Walentego tuż po godzinie 16.00 burmistrz Marcin Pluta i jego zastępca Roman Sasin wyszli na spotkanie mieszkańcom, obdarowując ich walentynkowymi upominkami, zapraszając jednocześnie na sobotni koncert.

Anna Józwik
Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach

MUZEA

Zaproszenia