Darek Piwowarski w łowickim „EV34”

Darek Piwowarski w łowickim „EV34”

„Pasy ” to tytuł kolejnej wystawy fotograficznej, która już wkrótce będzie można oglądać w Foto Art Galerii EKSPOZYCJA 34, mieszczącej się w bramie kamienicy przy ulicy Zduńskiej 34 w Łowiczu. Wystawa, której otwarcie odbędzie się 23 października 2012 r. o godz. 16.00, składać się będzie z fotografii autorstwa fotografa Dariusza Piwowarskiego z Rawy Mazowieckiej, który publikował m.in. w National Geographic.

 

Darek fotografią, jak pisze na swojej stronie internetowej, pasjonuje się od 10 roku życia. Jego przygoda zaczęła się od tradycyjnej fotografii czarno-białej, wywoływanej ręcznie w pracowni-ciemni. Ulubionym tematem jest przyroda, poprzez której fotografowanie stara się ukazywać Jej piękno. Mimo cyfryzacji fotografii nadal jest wielkim sympatykiem tradycyjnego wywoływania filmu. Jak twierdzi, to najbardziej magiczny moment pracy z obrazem. W epoce fotografii cyfrowej natomiast stara się, nie przerabiać swoich prac komputerowo, ukazując przyrodę taką, jaką jest i jaką spostrzegł w danym momencie.

W Foto Art Galerii „Ekspozycja 34” będziemy mogli zobaczyć zdjęcia wykonane z podczas podróży po Polsce, Gruzji, Anglii i Irlandii. Wystawę zatytułowaną „Pasy”, będzie można oglądać przez miesiąc. Więcej o pasji Darka Piwowarskiego na stronie: http://www.darekpiwowarski.com/

Serdecznie zapraszamy wszystkich na otwarcie wystawy i spotkanie z autorem fotografii. 

Kalendarium

Europejskie Dni Dziedzictwa 2017

Łodzią do kultury

MUZEA

REGIONALNA SIEĆ KIN CYFROWYCH

Współpraca

Zaproszenia

Program Region Kultury