Poczuj Teatr w Aleksandrowie Łódzkim

Poczuj Teatr w Aleksandrowie Łódzkim

Marzec w Aleksandrowie Łódzkim upływa pod znakiem teatru. Projekt „Poczuj teatr” zainaugurowały warsztaty z kostiumu teatralnego, które poprowadziła dr Izabela Stronias z Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Odbyły się 7 marca 2017 r. w Pracowni Kostiumu Scenicznego na terenie uczelni.

Przed nami kolejne teatralne wydarzenie:

„Grubaska” monodram w wykonaniu Izabeli Noszczyk - aktorki Teatru Jaracza w Łodzi.

Czas: 31 marca 2017 r. (sobota) godz. 18.00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

Wejściówki za  jedyne 10 zł można kupować w Bibliotece. Ilość miejsc ograniczona

"Żyjesz w świecie, który wymaga od ciebie doskonałości. A przynajmniej tak ci się wydaje: świat kocha tylko doskonałych. Ci niedoskonali mają przechlapane, mają zołzy zamiast koleżanek w pracy, mają faceta bydlaka, nawet w sklepie nimi pomiatają. A ty taka właśnie jesteś: niedoskonała. Jesteś… gruba. Zrób w końcu coś ze sobą! Odchudź się, wtedy znikną twoje wszystkie problemy. Grubi nie zasługują na szczęście. Czy jednak na pewno tak jest? Czy twoje problemy to tylko kwestia kilogramów? Czy inni patrząc na ciebie widzą tylko te kilogramy? A może sekret tkwi gdzie indziej, w twojej głowie? Tak, to prawda, zawsze warto podjąć walkę o siebie ze sobą. Tylko wtedy masz szansę na zwycięstwo. Zawsze warto coś zrzucić. Ale czy prawdziwym i jedynym zwycięstwem są szczupłe nogi i talia osy? Zwycięstwo ma wiele wymiarów. Przekonaj się sama."

„Grubaska” Teatru Miejskiego w Lesznie to sceniczna adaptacja opartej na faktach książki Wandy Szymanowskiej „Lardżelka” w reżyserii Błażeja Baraniaka i Elżbiety Zającówny. W roli tytułowej Izabela Noszczyk. Premiera sztuki odbyła się w grudniu 2016 roku. Czas trwania 1 godzina.

Elżbieta Grochulska
Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego

 

 

Kalendarium

Europejskie Dni Dziedzictwa 2017

Łodzią do kultury

MUZEA

REGIONALNA SIEĆ KIN CYFROWYCH

Współpraca

Zaproszenia

Program Region Kultury