• Wydarzyło się

  Wirtuoz saksofonu w Opocznie

  Światowej sławy saksofonista Jerry Bergonzi wystąpił 22 marca w Musique Cafe w Miejskim Domu Kultury w Opocznie. Fot. Edward Zagdański

  10 lat Radomszczańskiego Uniwersytetu III Wieku

  18 marca w sali wystaw czasowych Muzeum Regionalnego im. S. Sankowskiego w Radomsku odbyło się otwarcie wystawy prac plastycznych studentów i sympatyków Radomszczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wystawa prezentuje prace plastyczne prawie 40 artystów wykonanych w różnych technikach.

  Współpraca międzysektorowa w regionie łódzkim

  "Wspieranie działań kulturalnych w województwie łódzkim” -  pod takim hasłem Łódzki Dom Kultury w marcu organizuje spotkania dotyczące rozwoju kultury i współpracy międzysektorowej w naszym regionie. Pierwsze spotkanie odbyło się 6 marca w Wieluńskim Domu Kultury..

  Wieś jurajska w Muzeum w Radomsku

  Do końca marca w Galerii Muzeum Regionalnego im. S. Sankowskiego w Radomsku będzie można obejrzeć wystawę fotograficzną Krzysztofa Pierzgalskiego "Wieś jurajska". Projekt skupia się na najbardziej tradycyjnym wizerunku wsi, który w coraz szybszym tempie odchodzi w przeszłość.

  Dyktando Reymontowskie w Radomsku

  W Muzeum Regionalnym im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku 2 marca odbyło się "Dyktando Reymontowskie" upamiętniające postać Władysława Reymonta. Inspirację do powstania tekstu dyktanda autorstwa Agnieszka Szwedzik stanowiły listy Władysława Reymonta do brata.

  PRZEDSZKOLNE PREZENTACJE NA PORANKU MDK

  W Miejskim Domu Kultury w Radomsku 26 lutego 2017 r., w ramach Niedzielnego Poranka Teatralnego, na scenie zaprezentowały się przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 3 w Radomsku. Grupa „Sówki”, przygotowana przez Małgorzatę Woźniak i Agnieszkę Kuszyńskią – Łęgowik, zaprezentowała program pt. „Hu, hu, ha nasza zima zła”.

  Strona 1 z 171 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 30 70 100 140 170 >

MUZEA 2016

Zaproszenia