• Dla uczestników

  szkolenia rakk - październik

  Zapraszamy do udziału w szkoleniach Regionalnej Akademii Kadr Kultury ŁDK, jakie przygotowaliśmy na październik. Wśród propozycji: zarządzanie projektami i zespołem (11-12 X), bajkoterapia (19 X) quillingowe warsztaty rękodzieła (20,22 X), kurs samoobrony (26-27 X). Szczegóły w rozwinięciu.

  Zasady sporządzania wniosków z MKiDN - Wieluń

  W trakcie szkolenia Zasady sporządzania wniosków o dotację z MKiDN zrealizowanego 21 września 2016 r. uczestnicy poznali zasady pozyskiwania dotacji oraz w praktyce poznali metody sporządzania wniosku.

   

  Strategia PR w instytucji kultury - zmiana terminu

  Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin realizacji szkolenia pn. Strategia PR w instytucji kultury, zaplanowanego na 22-23 września 2016 r. Spotkanie odbędzie się w dniach 24-25 listopada br.  Zapraszamy do udziału.

  Budowanie strategii IK - szkolenie odwołane

  Uprzejmie informujemy, że zaplanowane na 19-20 września 2016 r. szkolenie "Budowanie strategii instytucji kultury, cz. I i II" zostało odwołane.

  SZKOLENIA RAKK - WRZESIEŃ

  Zapraszamy do udziału w nowej, powakacyjnej ofercie szkoleń RAKK. W programie m.in. kurs arteterapii zakończony certyfikatem (29 IX), budowanie strategii PR w instytucji kultury (22-23 IX). W regionie tym razem odwiedzimy Wieluń (przeprowadzimy tam szkolenie z zasad sporządzania wniosków o dotację z MKiDN - 21 IX) oraz Wieruszów, gdzie odbędzie się szkolenie z obsługi klienta w instytucji kultury (29-30 IX). Szczegóły w rozwinięciu.

  Kurs na kierownika wypoczynku i wycieczek

  Ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie realizowane w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbyło się 20 lipca 2016 r. W trakcie zorganizowanego kursu uczestnicy pozyskali wiedzę umożliwiającą im sprawowanie funkcji kierownika wypoczynku i wycieczek szkolnych. Kurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, dzięki czemu Łódzki Dom Kultury odwiedzili goście z wielu miejsc na mapie województwa łódzkiego.  Spotkanie było realizowane we współpracy z krakowskim Biurem Turystycznym Gaudeamus. 

  Filcowanie na mokro - tkanina ażurowa

  Kolejne spotkanie z tematyką filcowania pozwoliło na poznanie sposobów wykonania tkaniny ażurowej. Uczestniczki szkolenia realizowanego 14 lipca 2016 r. w ramach RAKK ŁDK miały okazję wykonać szale i ozdoby stołu w technice filcowania na mokro. Efekty kilkugodzinnej pracy można podziwiać w galerii zdjęć. Spotkanie prowadziła p. Bożena Justyna.

  Kurs arteterapii - odwołany

  Uprzejmie informujemy, że zaplanowany na 6 lipca 2016 r. kurs arteterapii został odwołany. Będzie on realizowany w nowym terminie - jesienią. O szczegółach będziemy informować wkrótce.

  Page 1 of 28 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaproszenia