• Dla uczestników

  Kurs arteterapii - odwołany

  Uprzejmie informujemy, że zaplanowany na 6 lipca 2016 r. kurs arteterapii został odwołany. Będzie on realizowany w nowym terminie - jesienią. O szczegółach będziemy informować wkrótce.

  Sposoby pozyskiwania funduszy na kulturę - Wieluń

  Regionalna Akademia Kadr Kultury to nie tylko szkolenia organizowane w Łódzkim Domu Kultury, ale również w regionie. 5 lipca 2016 r. w Wieluńskim Domu Kultury odbyło się szkolenie "Sposoby pozyskiwania wsparcia finansowego na działalność kulturalną.

  Organizacja imprez masowych

  W dniach 28-29 czerwca 2016 r. w Łódzkim Domu Kultury odbyło się szkolenie pn. Organizacja imprez masowych - prawo i praktyka.

  Szkolenie zorganizowane w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury poprowadzili Adam Meroń oraz Roman Śliwiński.

  Imprezy masowe - szkolenie - zmiana terminu

  Zapraszamy do udziału w szkoleniu RAKK pn. Organizacja imprez masowych - prawo i praktyka, które odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2016 r. w Łódzkim Domu Kultury, sala 308. Uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszeń w postaci formularza. Szczegóły w rozwinięciu.

  Szkolenia RAKK - lipiec

  Zapraszamy do udziału w nowej ofercie szkoleń RAKK. W programie m.in. kurs arteterapii zakończony certyfikatem (6 VII), warsztaty filocowania, na których wykonamy tkaninę ażurową (14 VII) oraz kurs na kierowników wypoczynku (20 VII). W regionie tym razem odwiedzimy Wieluń, aby w Wieluńskim Domu Kultury poprowadzić szkolenie dotyczące sposobów pozyskiwania funduszy na działalność kulturalną (5 VII). Szczegóły w rozwinięciu.

  Akademia fotografii - podsumowanie

  22 czerwca odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie Akademii fotografii w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury ŁDK.

  Budowanie strategii PR - szkolenie odwołane

  Uprzejmie informujemy, że szkolenie  zaplanowane na dni 23-24 czerwca 2016 r. pt.: Strategia PR w instytucji kultury, cz. I i II, zostało odwołane. Szkolenie będzie realizowane w nowym terminie - 22-23 września 2016 r.

  Budowanie strategii - szkolenie odwołane

  Uprzejmie informujemy, że szkolenie  zaplanowane na dni 20-21 czerwca 2016 r. pt.: Budowanie stretegii instytucji kultury, cz. I i II, zostało odwołane. Szkolenie będzie realizowane w nowym terminie - 19-20 września 2016 r.

  Page 1 of 27 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaproszenia