• Dla uczestników

  Szkolenia RAKK - listopad

  Listopadowa oferta Regionalnej Akademii Kadr Kultury to propozycje różnorodnych szkoleń dla sektora kultury. W programie m.in.: mozaika szklana - warsztaty rękodzieła (14 XI), quilling (30 XI), imprezy masowe - prawo i praktyka (15-16 XI), kurs pierwszej pomocy (17-18 XI). Ponadto opowiemy jak założyć organizację pozarządową (21 XI), jak formułować umowy w zakresie prawa autorskiego (23 XI), jak budować strategię PR instytucji kultury (24-25 XI).

  W regionie odwiedzimy: Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu (8 XI) - warsztaty malowania na jedwabiu oraz Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Kutnie (22-23 XI) - kontrola zarządcza.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, która dostępna jest w rozwinięciu.

  Arteterapia dziecięca i młodzieżowa - bajkoterapia

  Kurs arteterapii dziecięcej i młodzieżowej - bajkoterapia to tytuł drugiego spotkania z zakresu arteterapii organizowanego w Łódzkim Domu Kultury w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury. Szkolenie odbyło się 19 października 2016.

  Szkolenie poprowadziła Anna Korobczak.

  Wnioski o dotację z MKiDN - szkolenie w Kutnie

  Zapraszamy do udziału w szkoleniu dotyczącym przygotowywania wniosków o dotację z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Spotkanie odbędzie się 27 października 2016 r. w Kutnowskim Domu Kultury (ul. Żółkiewskiego 4), godz. 10.00-16.00. Koszt udziału: 70 zł/os. Szkolenie poprowadzi Witold Izydorczyk.

  Informacja i zapisy: rakk@ldk.lodz.pl, tel. 797 326 219, 797 326 197.

  szkolenia rakk - październik

  Zapraszamy do udziału w szkoleniach Regionalnej Akademii Kadr Kultury ŁDK, jakie przygotowaliśmy na październik. Wśród propozycji: zarządzanie projektami i zespołem (11-12 X), bajkoterapia (19 X) quillingowe warsztaty rękodzieła (20,22 X), kurs samoobrony (26-27 X). Szczegóły w rozwinięciu.

  Zasady sporządzania wniosków z MKiDN - Wieluń

  W trakcie szkolenia Zasady sporządzania wniosków o dotację z MKiDN zrealizowanego 21 września 2016 r. uczestnicy poznali zasady pozyskiwania dotacji oraz w praktyce poznali metody sporządzania wniosku.

   

  SZKOLENIA RAKK - WRZESIEŃ

  Zapraszamy do udziału w nowej, powakacyjnej ofercie szkoleń RAKK. W programie m.in. kurs arteterapii zakończony certyfikatem (29 IX), budowanie strategii PR w instytucji kultury (22-23 IX). W regionie tym razem odwiedzimy Wieluń (przeprowadzimy tam szkolenie z zasad sporządzania wniosków o dotację z MKiDN - 21 IX) oraz Wieruszów, gdzie odbędzie się szkolenie z obsługi klienta w instytucji kultury (29-30 IX). Szczegóły w rozwinięciu.

  Kurs na kierownika wypoczynku i wycieczek

  Ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie realizowane w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbyło się 20 lipca 2016 r. W trakcie zorganizowanego kursu uczestnicy pozyskali wiedzę umożliwiającą im sprawowanie funkcji kierownika wypoczynku i wycieczek szkolnych. Kurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, dzięki czemu Łódzki Dom Kultury odwiedzili goście z wielu miejsc na mapie województwa łódzkiego.  Spotkanie było realizowane we współpracy z krakowskim Biurem Turystycznym Gaudeamus. 

  Filcowanie na mokro - tkanina ażurowa

  Kolejne spotkanie z tematyką filcowania pozwoliło na poznanie sposobów wykonania tkaniny ażurowej. Uczestniczki szkolenia realizowanego 14 lipca 2016 r. w ramach RAKK ŁDK miały okazję wykonać szale i ozdoby stołu w technice filcowania na mokro. Efekty kilkugodzinnej pracy można podziwiać w galerii zdjęć. Spotkanie prowadziła p. Bożena Justyna.

  Page 1 of 28 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaproszenia