• Dla uczestników

  Szkolenia RAKK - grudzień

  Grudniowa propozycja Regionalnej Akademii Kadr Kultury to okazja do zdobycia wiedzy niezbędnej do prowadzenia działalności kulturalnej oraz umiejętności przydatnych każdemu animatorowi kultury. Zapraszamy do udziału w: warsztatach teatralno-muzycznych (2 XII), rękodzieła z nietypową techniką pergamano (8 XII), szkoleniu omawiającym narzędzia i techniki pracy z seniorami  (13 XII) oraz sposoby konstruowania umów (14 XII).

  W regionie odwiedzimy Klonową (pow. sieradzki), gdzie w Gminny Ośrodku Kultury zorganizujemy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej (15-16 XII). Szczegóły w rozwinięciu.

  Ochrona danych osobowych w IK

  Ostatnie listopadowe szkolenie w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbyło się 29 listopada br, a temat była Ochrona danych osobowych w instytucjach kultury.

  Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

  W dniach 17-18 listopada 2016 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury Łódzkiego Domu Kultury odbył się kurs pierwszej pomocy przedmedycznej obejmujący niezbędne zagadnienia z zakresu pierwszej pomocy. Program szkolenia obejmował część teoretyczną oraz liczne zajęcia praktyczne.

  Szkolenie zostało poprowadzone przez pracowników Centrum Pierwszej Pomocy Medismed.

  Organizacja imprez masowych - szkolenie odwołane

  Uprzejmie informujemy, że zaplanowane na 15-16 listopada 2016 r. szkolenie "Organizacja imprez masowych - prawo i praktyka" zostało odwołane.

  Malowanie na jedwabiu - Sieradz

  Uczestniczki warsztatu miały okazje zapoznać się z techniką malowania na jedwabiu. Dzięki tej technice na tak delikatnym materiale można stworzyć przepiękne apaszki, szale i inne dekoracje.

   

  Szkolenia RAKK - listopad

  Listopadowa oferta Regionalnej Akademii Kadr Kultury to propozycje różnorodnych szkoleń dla sektora kultury. W programie m.in.: mozaika szklana - warsztaty rękodzieła (14 XI), quilling (30 XI), imprezy masowe - prawo i praktyka (15-16 XI), kurs pierwszej pomocy (17-18 XI). Ponadto opowiemy jak założyć organizację pozarządową (21 XI), jak formułować umowy w zakresie prawa autorskiego (23 XI), jak budować strategię PR instytucji kultury (24-25 XI).

  W regionie odwiedzimy: Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu (8 XI) - warsztaty malowania na jedwabiu oraz Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Kutnie (22-23 XI) - kontrola zarządcza.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, która dostępna jest w rozwinięciu.

  Sposoby sporządzania wniosków do MKiDN - Kutno

  W trakcie szkolenia Zasady sporządzania wniosków o dotację z MKiDN zrealizowanego 27 października 2016 r. uczestnicy poznali zasady pozyskiwania dotacji oraz w praktyce poznali metody sporządzania wniosku.

  Arteterapia dziecięca i młodzieżowa - bajkoterapia

  Kurs arteterapii dziecięcej i młodzieżowej - bajkoterapia to tytuł drugiego spotkania z zakresu arteterapii organizowanego w Łódzkim Domu Kultury w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury. Szkolenie odbyło się 19 października 2016.

  Szkolenie poprowadziła Anna Korobczak.

  Strona 1 z 29 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaproszenia