• Dla uczestników

  Kurs na kierownika wypoczynku i wycieczek

  Ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie realizowane w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbyło się 20 lipca 2016 r. W trakcie zorganizowanego kursu uczestnicy pozyskali wiedzę umożliwiającą im sprawowanie funkcji kierownika wypoczynku i wycieczek szkolnych. Kurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, dzięki czemu Łódzki Dom Kultury odwiedzili goście z wielu miejsc na mapie województwa łódzkiego.  Spotkanie było realizowane we współpracy z krakowskim Biurem Turystycznym Gaudeamus. 

  Filcowanie na mokro - tkanina ażurowa

  Kolejne spotkanie z tematyką filcowania pozwoliło na poznanie sposobów wykonania tkaniny ażurowej. Uczestniczki szkolenia realizowanego 14 lipca 2016 r. w ramach RAKK ŁDK miały okazję wykonać szale i ozdoby stołu w technice filcowania na mokro. Efekty kilkugodzinnej pracy można podziwiać w galerii zdjęć. Spotkanie prowadziła p. Bożena Justyna.

  Kurs arteterapii - odwołany

  Uprzejmie informujemy, że zaplanowany na 6 lipca 2016 r. kurs arteterapii został odwołany. Będzie on realizowany w nowym terminie - jesienią. O szczegółach będziemy informować wkrótce.

  Sposoby pozyskiwania funduszy na kulturę - Wieluń

  Regionalna Akademia Kadr Kultury to nie tylko szkolenia organizowane w Łódzkim Domu Kultury, ale również w regionie. 5 lipca 2016 r. w Wieluńskim Domu Kultury odbyło się szkolenie "Sposoby pozyskiwania wsparcia finansowego na działalność kulturalną.

  Organizacja imprez masowych

  W dniach 28-29 czerwca 2016 r. w Łódzkim Domu Kultury odbyło się szkolenie pn. Organizacja imprez masowych - prawo i praktyka.

  Szkolenie zorganizowane w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury poprowadzili Adam Meroń oraz Roman Śliwiński.

  Imprezy masowe - szkolenie - zmiana terminu

  Zapraszamy do udziału w szkoleniu RAKK pn. Organizacja imprez masowych - prawo i praktyka, które odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2016 r. w Łódzkim Domu Kultury, sala 308. Uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszeń w postaci formularza. Szczegóły w rozwinięciu.

  Szkolenia RAKK - lipiec

  Zapraszamy do udziału w nowej ofercie szkoleń RAKK. W programie m.in. kurs arteterapii zakończony certyfikatem (6 VII), warsztaty filocowania, na których wykonamy tkaninę ażurową (14 VII) oraz kurs na kierowników wypoczynku (20 VII). W regionie tym razem odwiedzimy Wieluń, aby w Wieluńskim Domu Kultury poprowadzić szkolenie dotyczące sposobów pozyskiwania funduszy na działalność kulturalną (5 VII). Szczegóły w rozwinięciu.

  Akademia fotografii - podsumowanie

  22 czerwca odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie Akademii fotografii w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury ŁDK.

  Page 1 of 27 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaproszenia