• Dla uczestników

  Szkolenia RAKK - luty

  W lutowej ofercie szkoleń Regionalnej Akademii Kadr Kultury ŁDK proponujemy warsztaty rękodzieła - witraż angielski (9 II) oraz szkolenia dla działów promocji i organizatorów imprez  - jak budować skuteczny fanpage na FB (15 II) oraz jak realizować sponsoring, konkursy i loterie (23 II). 

  W województwie odwiedzimy Bełchatów, aby w Muzeum Regionalnym opowiedzieć o kontroli zarządczej w instytucjach kultury (16-17 II).

  Szczegóły w rozwinięciu.

  Szkolenia RAKK - styczeń 2017

  W nowym roku 2017 Regionalna Akademia Kadr Kultury ŁDK rozpoczyna piąty sezon swojej działalności. Przez pięć lat zorganizowaliśmy 231 szkoleń, których uczestnikami było 3231 osób, zatem mamy się czym pochwalić. Nie zwalniamy tempa, wręcz przeciwnie chcemy się rozwijać i poszerzać naszą działalność, aby trafiać do jak największej grupy odbiorców.

  W styczniu proponujemy warsztaty i szkolenia o różnorodnej tematyce. Opowiemy jak zachęcać do czytania (20 I), jak wykonać oryginalną biżuterię (26 I) i jak dbać o prawa autorskie (27 I). Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach. Szczegóły w rozwinięciu.

  Narzędzia i techniki pracy z seniorami

  Narzędzia i techniki pracy z seniorami to ostatnie szkolenie w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury w 2016 roku. Spotkanie odbyło się 13 grudnia w Łódzkim Domu Kultury.

  Szkolenia RAKK - grudzień

  Grudniowa propozycja Regionalnej Akademii Kadr Kultury to okazja do zdobycia wiedzy niezbędnej do prowadzenia działalności kulturalnej oraz umiejętności przydatnych każdemu animatorowi kultury. Zapraszamy do udziału w: warsztatach teatralno-muzycznych (2 XII), rękodzieła z nietypową techniką pergamano (8 XII), szkoleniu omawiającym narzędzia i techniki pracy z seniorami  (13 XII) oraz sposoby konstruowania umów (14 XII).

  W regionie odwiedzimy Klonową (pow. sieradzki), gdzie w Gminny Ośrodku Kultury zorganizujemy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej (15-16 XII). Szczegóły w rozwinięciu.

  Ochrona danych osobowych w IK

  Ostatnie listopadowe szkolenie w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbyło się 29 listopada br, a temat była Ochrona danych osobowych w instytucjach kultury.

  Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

  W dniach 17-18 listopada 2016 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury Łódzkiego Domu Kultury odbył się kurs pierwszej pomocy przedmedycznej obejmujący niezbędne zagadnienia z zakresu pierwszej pomocy. Program szkolenia obejmował część teoretyczną oraz liczne zajęcia praktyczne.

  Szkolenie zostało poprowadzone przez pracowników Centrum Pierwszej Pomocy Medismed.

  Organizacja imprez masowych - szkolenie odwołane

  Uprzejmie informujemy, że zaplanowane na 15-16 listopada 2016 r. szkolenie "Organizacja imprez masowych - prawo i praktyka" zostało odwołane.

  Malowanie na jedwabiu - Sieradz

  Uczestniczki warsztatu miały okazje zapoznać się z techniką malowania na jedwabiu. Dzięki tej technice na tak delikatnym materiale można stworzyć przepiękne apaszki, szale i inne dekoracje.

   

  Strona 1 z 29 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaproszenia