• Dla uczestników

  Szkolenia RAKK - marzec

  Regionalna Akademia Kadr Kultury w marcu nabiera tempa. Prezentujemy Państwu bogatą ofertę szkoleń, która odpowiada potrzebom sektora kultury. W programie: kurs tańca ludowego (4-5 III), opracowywanie regulaminów (9III), warsztaty wspomagające wzrost poziomu czytelnictwa (14 III). Proponujemy również warsztaty omawiające zabawy wspomagające rozwój i trening twórczości (15 III), budowanie wizerunku instytucji (16 III), skuteczne angażowanie fanów na FB (22 III), zarządzanie projektami (23 III), aspekty prawa cywilnego i podatkowego (31 III). 

  Szczegóły w rozwinięciu.

  Kontrola zarządcza w IK - Bełchatów

  W dniach 16-17 lutego 2017 r. na zaproszenie Muzeum Regionalnego w Bełchatowie przeprowadziliśmy szkolenie w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury pn. Kontrola zarządcza w instytucjach kultury.

  Facebook - skuteczny fanpage i komunikacja

  15 lutego br. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury podjęliśmy kolejny temat pn. Facebook - skuteczny fanpage, komunikacja i angażowanie fanów.

  Szkolenie poprowadził Artur Jabłoński.

  Warsztaty - witraż angielski

  9 lutego br. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbyły się warsztaty witrażu, które poprowadziła Pani Bożena Justyna. 

  Szkolenia RAKK - luty

  W lutowej ofercie szkoleń Regionalnej Akademii Kadr Kultury ŁDK proponujemy warsztaty rękodzieła - witraż angielski (9 II) oraz szkolenia dla działów promocji i organizatorów imprez  - jak budować skuteczny fanpage na FB (15 II) oraz jak realizować sponsoring, konkursy i loterie (23 II). 

  W województwie odwiedzimy Bełchatów, aby w Muzeum Regionalnym opowiedzieć o kontroli zarządczej w instytucjach kultury (16-17 II).

  Szczegóły w rozwinięciu.

  ABC umów w IK - aspekty prawa autorskiego

  Regionalna Akademia Kadr Kultury nowy rok rozpoczeła od szkolenia "ABC umów w instytucjach kultury - aspekty prawa autorsiego", które poprowadził mec. Marcin Lassota. Szkolenie odbyło się 27 stycznia. W roku 2017 RAKK obchodzi 5-lecie działalności.

  Szkolenia RAKK - styczeń 2017

  W nowym roku 2017 Regionalna Akademia Kadr Kultury ŁDK rozpoczyna piąty sezon swojej działalności. Przez pięć lat zorganizowaliśmy 231 szkoleń, których uczestnikami było 3231 osób, zatem mamy się czym pochwalić. Nie zwalniamy tempa, wręcz przeciwnie chcemy się rozwijać i poszerzać naszą działalność, aby trafiać do jak największej grupy odbiorców.

  W styczniu proponujemy warsztaty i szkolenia o różnorodnej tematyce. Opowiemy jak zachęcać do czytania (20 I), jak wykonać oryginalną biżuterię (26 I) i jak dbać o prawa autorskie (27 I). Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach. Szczegóły w rozwinięciu.

  Narzędzia i techniki pracy z seniorami

  Narzędzia i techniki pracy z seniorami to ostatnie szkolenie w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury w 2016 roku. Spotkanie odbyło się 13 grudnia w Łódzkim Domu Kultury.

  Strona 1 z 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaproszenia